4 Eylül 2012 Salı

Komik Sözler

* Türk kızına “beyin nedir?” diye sormuşlar, o da “beyim evimin direğidir” demiş.

* Hap yazma yutamam, şuruptan miğdem bulanır, iğneden de korkarım.. diyen ergene “Muska mı yazayım?” diyen doktora saygılar.

* Derste “Hep aynı parmakları görüyorum” diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım. Dersten attı, mağdurum!

* Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman “nefesler tutuldu” deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

* Her türlü teknolojik ürünün çakmasını yapana “ÇİN”, her türlü yiyeceğin çakmasını yapana “BİM” denir.

* İzdivaç programları çok ilginç. 60 yaşında teyze “elektrik alamadım ben” diyebiliyor.bence sen nefes aldığına dua et.

* Bankaya gidip sizi Allah’a havale ediyorum diye sitem ettim, 5 tl havale ücreti istediler.

* Sabah, 10 gün önce tanıştıgım kızı aradım evlenmek istiyorum dedim. Bunun için daha çok erken dedi, akşam bi daha arıycam.

* Askerlikten cok korkuyorsan 30.000 tl vermek yerine 10.000 tl ver cinsiyetini degiştir 20.000 tl cebinde kalsın.. Nasılsa her türlü adam değilsin.

* Öpüşelim mi? İkimiz mi? Yok mahalleyi topla gel.

* Babam telefon faturasını görünce bambaşka bir insan oldu. Gerçekten para insanı değiştiriyormuş. Babama yakıştıramadım.

* Pardon siz laz mısınız? Evet noldu? Şapkanız kafanızdayken kafanızı kaşıyosunuz. Sen g.tün kaşınınca pantolonunu çıkarıyor musun?!

* Yaşıtların evlendi sen ne zaman evleniyorsun diye soran teyzelere, Yaşıtların öldü sen ne zaman ölüyorsun diyor muyuz?

* Onsuz nefes alamıyorum. O kim? Burnum.

* 12 yaşındaki yeğenim face durumuna “hala bıraktığın yerdeyim” yazmış. Hemen ablamı aradım, “nerede bıraktın bu çocuğu?” diye kızdım.1 yorum: