16 Eylül 2012 Pazar

Tuvaletteki Geri Zekalı :)

Genç adam, İstanbul’dan Ankara’ya otobüsle giderken, verilen molada hemen tuvalete koşturdu. Boş bir kabin bulup kendini oraya attı. Tam kabine girmişti ki, yan kabinden bir ses, “Merhaba” dedi. Adam saskin saskin, “Merhaba” diye cevap verdi.
Ses devam etti:
“Nasilsin?”
İlk defa başına böyle bir sey geliyordu… yine de şaşkın şaşkın cevap verdi:
“Sağ ol, iyiyim. Sen nasılsın?”
Ses sordu:
“Ne yapıyorsun?”
Bir an tereddüt geçirdi. Adam onun tuvalette olduğunu bildiği için mutlaka ne yaptığını da biliyordu. Başka bir şey söylemesi gerektiğini düşündü ve:
“Ben,” dedi, “İstanbul’dan gelip, Ankara’ya gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?”
Adamın sonraki cümlesi bu muhabbeti sona erdirdi.
“Hayatim, telefonu kapatıyorum. Yandaki tuvalette bir geri zekali var. Sana sorduğum sorulara cevap verip duruyor. Ben seni daha sonra ararım.”

3 yorum:

  1. müslümanların masumiyeti filmi kullanıcı yorumları ve tepkileriniz için tıklayınız.

    YanıtlaSil
  2. Saçmalıyorum.net farkıyla donmadan film izle 2012 yılında en son çıkan filmleri tek parça film izle yeni çıkan filmler vizyondakiler anında sitemizde tek part olarak izleyebilirsiniz.saçmalıyorum farkıyla sizler de beğendiğiniz filmleri hd kalitede tek parça halinde izleyebilirsiniz..

    YanıtlaSil
  3. Kilo vermek ve zayıflamak isteyenler için daily form çayı yorumları okunması gereken bir konudur. Siz de dailyform kullanıcı yorumları sayfasında daily form hakkındaki grüşlerinizi paylaşmak istemez misiniz?

    YanıtlaSil